program

KDY
hrajeme
KDE
hrajeme
CO
hrajeme
so 08. srpen 2020
11:00
festival HABROVKA, Praha
Ptáček a lev

ne 09. srpen 2020
15:00
Hrad Košumberk
Z tajného deníku Smolíčka Pé

st 12. srpen 2020
17:30
Park Javorka, Česká Třebová
Honza Pták

14. srpen 2020
16:00
Mělník
Z tajného deníku Smolíčka Pé

st 19. srpen 2020
16:00
Augustiniánský klášter, Tábor
Honza Pták

čt 20. srpen 2020
11:00
Theatrum Kuks, Vlčkovice
Golem

čt 20. srpen 2020
11:00
Letní Letná
Ptáček a lev

so 22. srpen 2020
10:00
Ústí nad Labem
Já, ty a to

so 22. srpen 2020
13:00
Ejhle loutka, Žamberk
Honza Pták

so 22. srpen 2020
14:00
Ejhle loutka, Žamberk
Otěstánek

so 22. srpen 2020
16:00
Kutná Hora
Superkluk

ne 23. srpen 2020
17:00
Letní Letná
Špílmachr

po 24. srpen 2020
15:30
Letní Letná
Golem

út 25. srpen 2020
17:00
Letní Letná
Honza Pták

út 25. srpen 2020
17:30
Nová Paka
Perníková chaloupka

28. srpen 2020
Muzeum loutkářských kultur, Chrudim
Otěstánek

po 31. srpen 2020
10:00
Vyšehrátky - NKP Vyšehrad
Batosnění

po 31. srpen 2020
11:00
Vyšehrátky - NKP Vyšehrad
Batosnění

út 01. září 2020
15:30
Vyšehrátky - NKP Vyšehrad
Turnaj krále Karla

út 01. září 2020
17:00
Rožnov pod Radhoštěm
Honza Pták

čt 03. září 2020
15:00
Vyšehrátky - NKP Vyšehrad
Golem

04. září 2020
15:00
Vyšehrátky - NKP Vyšehrad
Trpasličí pohádka

04. září 2020
16:00
Vyšehrátky - NKP Vyšehrad
Medvědí princ

04. září 2020
17:00
Vyšehrátky - NKP Vyšehrad
Bajaja

so 05. září 2020
10:00
Vyšehrátky - NKP Vyšehrad
Řeka

so 05. září 2020
13:00
Vyšehrátky - NKP Vyšehrad
Bao Bao

so 05. září 2020
14:00
Vyšehrátky - NKP Vyšehrad
Perníková chaloupka

so 05. září 2020
15:00
Vyšehrátky - NKP Vyšehrad
Honza Pták

so 05. září 2020
17:00
Vyšehrátky - NKP Vyšehrad
Superkluk

so 05. září 2020
20:00
Festival PannOpticum, Neusiedl am See, Rakousko
Fekete Seretlek a Studio DAMÚZA: Kar

ne 06. září 2020
Čáslav
Moment!

ne 06. září 2020
10:00
Vyšehrátky - NKP Vyšehrad
Ptáček a lev

ne 06. září 2020
10:00
Valdštejnská Lodžie, Jičín
Z tajného deníku Smolíčka Pé

ne 06. září 2020
14:30
Muzeum Čáslav
Superkluk

ne 06. září 2020
15:00
Vyšehrátky - NKP Vyšehrad
Pohádky z lesa

ne 06. září 2020
16:00
Vyšehrátky - NKP Vyšehrad
Z tajného deníku Smolíčka Pé

ne 06. září 2020
17:00
Vyšehrátky - NKP Vyšehrad
Hodina modrých slonů

so 12. září 2020
14:00
Slavnost Draci ve Skalách, obec Skály
Honza Pták

ne 13. září 2020
14:00
Divadlo BRAVO, Praha
Superkluk

ne 13. září 2020
16:00
Galerie 140, Tábor
Golem

ne 13. září 2020
Palác Akropolis
Fekete Seretlek a Studio DAMÚZA: Kar

po 14. září 2020
Palác Akropolis
Fekete Seretlek a Studio DAMÚZA: Rat

18. září 2020
08:30
Divadlo Drak, Hradec Králové
Bajaja

18. září 2020
10:00
Jablonecké podzimní slavnosti, Jablonec nad Nisou
Trpasličí pohádka

18. září 2020
10:30
Divadlo Drak, Hradec Králové
Bajaja

so 19. září 2020
14:00
Kinského zahrady, festival Buchty a loutky dětem
Medvědí princ

so 19. září 2020
15:00
Divadlo Drak, Hradec Králové
Bajaja

so 19. září 2020
17:00
Divadlo Drak, Hradec Králové
Bajaja

ne 20. září 2020
17:00
Nedvědice
Honza Pták

út 22. září 2020
10:00
Městská knihovna Neratovice
Batosnění

ne 27. září 2020
15:00
Divadlo Trám, Svitavy
Jakoubkovo splněné přání

po 28. září 2020
15:00
Svatováclavské velebení, park Na Javorce, Praha 4
Honza Pták

ne 04. říjen 2020
15:00
KD Svět, Český Brod
Deset-dvacet-Sova!

09. říjen 2020
19:00
Figur i Fossekleiva festival, Vestfold, Norsko
Fekete Seretlek a Studio DAMÚZA: Kar

ne 11. říjen 2020
15:00
Staré purkrabství, NKP Vyšehrad
Hodina modrých slonů

so 17. říjen 2020
15:30
Skupova Plzeň
Honza Pták

so 24. říjen 2020
Strakonice
Moment!

so 24. říjen 2020
Strakonice
Fekete Seretlek a Studio DAMÚZA: Kar

ne 25. říjen 2020
UFFO Společenské centrum Trutnov
Já, ty a to

ne 01. listopad 2020
15:00
Muzeum loutkářských kultur, Chrudim
Honza Pták

st 04. listopad 2020
09:00
UFFO Společenské centrum Trutnov
Pohádky z lesa

st 04. listopad 2020
10:30
UFFO Společenské centrum Trutnov
Pohádky z lesa

so 07. listopad 2020
Palác Akropolis
Festival NEKROPOLIS

ne 08. listopad 2020
Palác Akropolis
Festival NEKROPOLIS

po 09. listopad 2020
09:00
KD Mlejn
Golem

po 09. listopad 2020
Palác Akropolis
Festival NEKROPOLIS

ne 15. listopad 2020
15:00
KD Mlejn
Superkluk

ne 15. listopad 2020
16:00
Nová scéna
Perníková chaloupka

ne 15. listopad 2020
16:00
Zasekávák
Hodina modrých slonů

so 21. listopad 2020
10:30
Klub Letka
Moment!

so 21. listopad 2020
15:00
Klub Letka
Deset-dvacet-Sova!

so 21. listopad 2020
17:30
Divadlo Oskara Nedbala, Tábor
Útěk

ne 22. listopad 2020
Muzeum umění Olomouc
Moment!

ne 22. listopad 2020
15:00
KD Svět, Český Brod
MOMO

po 23. listopad 2020
Muzeum umění Olomouc
Moment!

út 24. listopad 2020
Muzeum umění Olomouc
Moment!

so 28. listopad 2020
KC Zahrada
Detektiv Lupa a tajemná věž

ne 06. prosinec 2020
16:00
Nová scéna
Dlouhý, Široký a Bystrozraký

so 12. prosinec 2020
14:00
Divadlo Alfa, Plzeň
Dlouhý, Široký a Bystrozraký

so 12. prosinec 2020
15:30
Divadlo Alfa, Plzeň
Dlouhý, Široký a Bystrozraký

so 12. prosinec 2020
16:00
Vozovna Žižkov
Ovečka betlémská

ne 13. prosinec 2020
14:00
Divadlo Komedie
Vánoce pana Sovy

ne 20. prosinec 2020
15:00
Staré purkrabství, NKP Vyšehrad
Ovečka betlémská

08. leden 2021
09:00
Divadlo Alfa, Plzeň
Bajaja

08. leden 2021
10:30
Divadlo Alfa, Plzeň
Bajaja

so 23. leden 2021
16:00
Vozovna Žižkov
Otěstánek

so 20. únor 2021
Level Praha 21
Ptáček a lev

so 20. únor 2021
Dům dětí a mládeže - Praha 10 Strašnice
Ptáček a lev

ne 14. březen 2021
10:00
UFFO Společenské centrum Trutnov
Deset-dvacet-Sova!

ne 30. květen 2021
14:00
Staročeské řemeslnické trhy v Turnově
Superkluk

so 12. červen 2021
14:00
Pískohraní, Čistá - Svitavy
Pohádky z lesa

z toho co hrajeme:

Útěk, foto: Nadan Pojer Fekete Seretlek a Studio DAMÚZA: Kar DAMÚZA: Jakoubkovo splněné přání foto: Nadan Pojer Ovečka betlémská