KUK v Praze

KUK! V listopadu nás čekají až dvě skvělé KUK AKCE.

Hned na začátku měsíce 1.-4.11. jsme pro vás připravili divadelní festival s minihernou KUK ve Studiu ALTA. Nenechte si ujít soubor Imaginart (Španělsko), Teatr Małego Widza (Polsko) ani Divadlo Polárka z Brna, či oblíbené inscenace Studio Damúza.

A o týden později 9.-11.11. se můžete těšit na KUK v KC Zahrada! Čeká na vás OBŘÍ KUKherna přes několik místností, workshopy a také divadelní pohádky Studia Damúza i na našeho speciálního hosta Bábkové divadlo na Rázcestí (Slovensko).

Pokud váháte, na který KUK se vydáte, máme pro vás skvělý tip - přijďte na oba, budou stát za to! :) Těšíme se na vás!

Projekt vznikl s laskavou podporou: Hlavního města Praha a MKČR

KUK

Festival v plenkách!

KUK je prvním českým multižánrovým festival pro návštěvníky ve věku od 10 měsíců do 3 let.

Od roku 2016 nabízí festival KUK pod hlavičkou Studia DAMÚZA rodinám s malými dětmi smysluplný program s vysokou uměleckou úrovní. Série akcí v průběhu roku na různých místech Prahy i mimo ni přináší nabitý program od herny, přes divadelní představení až po pohybové workshopy. To vše na míru pro naše nejmenší návštěvníky.

Projekt navazuje na celosvětový trend divadla pro nejmladšího diváka a chce ho představit také českému publiku. Inspirativní doprovodné aktivity podporují společné trávení volného času rodičů s dětmi. Projekt se také snaží propojovat rodiče s malými dětmi v daných lokalitách a zamezit tak jejich částečné sociální izolaci během rodičovské dovolené.

Festival rozvíjí dětskou představivost, seznamuje nejmladší diváky s hudbou i divadlem a buduje v nich vztah k umění přirozeným způsobem. I název KUK vychází z touhy dětí objevovat a poznávat.KUK tak přispívá k výchově budoucí generace návštěvníků kulturních institucí a snaží se podporovat vnímání kultury a umění jako běžné součásti života.

Více na www.kukfestival.cz.

mišmaš ze šuplíku
" KUK ":