Staňte se dobrovolníkem festivalu VyšeHrátky!

Festivalový tým hledá posily.

Staňte se součástí interaktivního festivalu pro děti a jejich rodiče, který proběhne od 31. srpna do 7. září 2014 na pražském Vyšehradě. Podpořte VyšeHrátky a získejte nevšední zážitky i zkušenosti!

Dobrovolníci tvoří již pátým rokem nedílnou součást festivalového týmu a bez jejich pomoci by nemohl být festival realizován. VyšeHrátky nabízí svým dobrovolníkům aktivní zapojení do příprav i samotného průběhu festivalu. Hledáme samostatné a kreativní pomocníky při koordinaci dopoledních programů pro školy, obsluze interaktivních atrakcí, roznosu letáků, trhání vstupenek, informování návštěvníků, technickém zabezpečení festivalu ad.

Zapojení během festivalu je vhodnou praxí pro budoucí zájemce o studium na uměleckých školách (DAMU, JAMU, konzervatoř apod.). Dobrovolníci mohou na festivalu získat zajímavé kontakty, případně možnost další spolupráce s festivalem VyšeHrátky. Ve volném čase mají dobrovolníci zdarma vstup na všechna představení a koncerty festivalu.

Ročník 2014 nabídne návštěvníkům kromě interaktivního dětského programu, loutkových představení a odpoledních večerníčků i večerní program pro dospělé publikum.

Požadujeme nadšení, komunikativnost, smysl pro spolupráci v týmu, samostatnost. Vítáme předchozí zkušenosti s prací s dětmi.

Vhodné například pro studenty posledních ročníků středních škol, studenty výchovné dramatiky, lektory dramatické výchovy, aktivní maminky na mateřské dovolené a všechny ostatní, kteří by chtěli VyšeHrátky aktivně podpořit.

Hlásit se můžete již nyní. Stačí vyplnit jednoduchý dotazník - viz soubor ke stažení pod textem.

Přípravy festivalu budou probíhat od 18.- 30.8. 2014

Samotný festival se koná od 31.8. do 7.9. 2014

Kontakt pro další informace: Barbora Kalinová, E: info@damuza.cz

Soubor: soubor