Pro školy a školky

Hrajeme pro školy a školky

Nevažte se na náš program pro veřejnost. Vyberte podle svého vkusu pro svou třídu představení, které se nejvíc líbí Vám! Náš repertoár sahá od poetického vyprávění beze slov pro nejmenší přes klasické pohádkové příběhy až po vzdělávací kousky třeba o české historii.

Sbalíme pohádku a přijedeme za Vámi!Nemáte čas nebo prostředky se s celou třídou vypravit za divadlem? Nevadí, Damúza přijede za Vámi. Jsme mobilní a skladní, nenároční na přípravu a skromní v technických požadavcích. Většinou nám stačí 30 minut na přípravu a jeden stůl. Délka představení se pohybuje kolem 35 minut. Je to moc, nebo málo? Ozvěte se nám, rádi Vám poradíme s výběrem podle Vašich představ. Projděte si nabídku našich pohádek.

Přijeďte za námi na Vyšehrad!Chcete spojit návštěvu divadla s příjemnou procházkou po krásném prostředí? Ve spolupráci s Národní kulturní památkou Vyšehrad Vás a Vaši třídu zveme na divadelní představení do historické budovy Starého purkrabství. Místo leží v samém srdci památky na dohled od dominanty Vyšehradu – kostela sv. Petra a Pavla. Budova je bezbariérová a snadno přístupná příjemnou 15minutovou procházkou od stanice metra Vyšehrad, z větší části v areálu Národní kulturní památky, tedy bez automobilového provozu. Další možností je přístup od tramvajové stanice Výtoň. Sociální zařízení, střecha nad hlavou i přilehlá kavárna zajišťují divácký komfort za každého počasí.

Na Vaše dotazy a objednávky se těší Bára Adolfová, bara.adolfova@gmail.com, 608 957 317.
Projděte si nabídku našich pohádek.

logo DAMÚZA